Статті

Догляд за шкірою собак похилого віку

Постаріла шкіра собак, як правило, стає більш жирною, тому запах стає сильнішим. Запах, який часто дратує. Причини цього інтенсивного запаху можуть бути різноманітними, але, навіть якщо вони повністю здорові, є породи, які більше, ніж інші, схильні до більш інтенсивного запаху в дорослому віці.

Крім того, коли собака досягає похилого віку, зменшується товщина шкіри, яка є органом, функція якого є першим захисним бар’єром тіла. Симптом того, що наша собака потребуватиме догляду відповідно до свого віку.

З часом густота шерсті зменшується, і це може супроводжуватись тим, що шкіра піддається більшому впливу зовнішніх агентів, які можуть атакувати її та навіть спричиняти потовщення епідермісу та потемніння внаслідок до надлишку кератину.

У цих випадках шкіра собаки буде виглядати сухою, що вказує на те, що вона потребує відповідного косметичного лікування. Senior Care, нова лінійка домашніх стрижок для домашніх тварин, спеціально розроблена для задоволення потреб літніх собак, мінімізуючи неприємні запахи та сприяючи адекватній регенерації епідермісу. Представлений у вигляді шампуню, кондиціонера та лосьйону, Senior Care призначений для собак старше 8 років.

Специфічний догляд

Senior Care містить активну речовину проти запаху, яка відповідає за інкапсуляцію та нейтралізацію молекул, які створюють неприємний запах , молекул, які посилюються в старості.

Ця формула PSH також містить комплекс натуральних екстрактів, спеціально підібраних для забезпечення більшої зволоженості та забезпечення регенерації клітин епідермісу , сприяючи спеціальному догляду, необхідному для шкіри дорослих собак.

Усі компоненти формули Senior Care призначені для протидії ослабленню шкіри літніх собак: зволоження, яке забезпечує обробка гліцерином для боротьби з сухістю старої шкіри, екстракт лікарських рослин спрямований на боротьбу з неприємним запахом шкіри. цього типу шкіри і, крім того, вони сприяють клітинній регенерації епідермісу. Senior Care також має антиалергенний парфум, без хатону, парабенів і силікону.

Шкіра літніх собак, як і людська, страждає від втрати еластичності . Крім того, на шкірі виникає гіперкератоз і починають атрофуватися волосяні фолікули , через що вздовж мантії з’являються залисини.

Витончення шкіри дорослих собак призводить до підвищеної чутливості, що може викликати алергічні реакції. Старіння помітно і в шерсті, яка грубіє, втрачає блиск і змінює колір.

Зіткнувшись із сухістю, втратою пружності та блиску, характерними для собак-довгожителів, потрібні компоненти, які забезпечують зволоження та зволоження.

Senior Care містить гліцерин, який поглинає та сприяє утриманню вологи, забезпечуючи постійне зволоження шкіри. 

Результатом є зволожена та м’яка шкіра, що сприяє кращому самопочуттю шкіри та зменшенню почервоніння та лущення через сухість.

Гігієна: рота, очей і вух

Гігієна собак є ключовою, оскільки вона тісно пов’язана з їх здоров’ям. Це спосіб захистити домашніх тварин від можливих інфекцій і хвороб.

Очі є ще одним із надзвичайно чутливих органів, на які ми повинні звернути увагу, оскільки вони схильні до інфекцій.

На додаток до регулярних відвідувань ветеринара, ви повинні щодня підтримувати себе в чистоті за допомогою засобу для очищення очей PSH , розробленого для догляду за навколоочною зоною ока собаки, щоб запобігти, завдяки частим регулярного чищення, бактерії, віруси, паразити або грибки викликають інфекцію в оці.

Часта чистка вух і вух домашніх тварин служить профілактикою отиту та інших інфекцій.

Otic Cleaner, засіб для чищення вух від PSH, забезпечує оптимальне регулярне очищення вуха, завдяки тому, що містить олію чайного дерева, яка діє як природний антисептик і допомагає м’яко видалити надлишки накопиченої вушної сірки.

Рот і зуби є ключовими для гігієни наших домашніх тварин.

Погана гігієна може спричинити такі проблеми , як запалення ясен, втрата шматочків або бактеріальний наліт. Тому необхідно проводити адекватну і регулярну гігієну, крім періодичного відвідування ветеринара.

Починаючи з восьмирічного віку, шкіра і шерсть літніх собак суттєво відрізняються від шкірних покривів перших років життя.

Втрата пружності, витончення епідермісу, шорсткість і відсутність блиску вимагають особливого догляду.

Таким чином, шампуні, кондиціонери та лосьйони, якими ми користувалися, коли наші собаки були молодими, більше не корисні, оскільки зараз потреби інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *