Статті

Скільки разів на місяць потрібно мити собаку середніх та дрібних розмірів?

Одне з найчастіших питань власників чотирилапих – коли можна купати чихуахуа. Думка фахівців з цього приводу одностайна. Хатніх улюбленців мініатюрних, маленьких і середніх порід рекомендується купати один раз на місяць.

Такі терміни дозволяють підтримувати в чистоті та хорошому стані шерсть будь-якого типу і при цьому не порушувати природного захисту шкіри.

Важливо дотримуватися графіка послуг грумера

Так що незалежно від того, чи ви хочете дізнатися, коли можна купати йорка, пекінеса або фокстер’єра, відповідь одна – один раз на чотири тижні. Щоб не пропускати «банні процедури», найзручніше вибрати певний день, наприклад – першу суботу місяця, і дотримуватися цього графіка.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Перейдіть за посиланням нижче на натисніть на відповідну іконку та оберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, FB Messenger)

https://clx.by/grooming

Шампуні, косметика, гігієна та догляд для хатніх улюбленців

Неправильно обраний шампунь для собак може призвести до появи лупи, свербежу, сухості шкіри, спровокувати алергію та дерматологічні захворювання.

Як вибрати шампунь для собак?

Ветлікарі, грумери та власники розплідників собак у країнах Європи використовують професійну косметику іспанського бренду PSH Pet Skin Healthcare, який вже понад півстоліття є одним із лідерів європейського ринку. Ця компанія має серйозну наукову базу та є експертом у створенні гігієнічних засобів для тварин з різним типом шерсті.

Щоб не завдавати страждань улюбленцю та забезпечити йому доглянутий вигляд, важливо правильно вибрати шампунь для собак. На ньому не варто економити, оскільки:

• Дешеві засоби можуть містити шкідливі компоненти, до того ж часто вони не враховують особливості шерстного покриву.
• Витрата шампуню на одне купання собаки мінімальна, оскільки його потрібно розводити у співвідношенні 1:5.
• З урахуванням рекомендованої частоти купання собак одного флакона вистачає на багато місяців.

Нарешті продукція PSH Pet Skin Healthcare доступна і в Україні. Тепер ваш улюбленець зможе отримувати в домашніх умовах догляд європейського рівня і радуватиме вас своїм здоровим, квітучим виглядом.

Адаптовані рецепти PSH Pet Skin Healthcare розроблені для кожного типу та довжини шерсті, що треба враховувати при виборі шампуню для собак. Наприклад, шампунем для короткошерстих порід можна купати французького бульдога, але він не підійде для пуделя чи шпіца, для яких у лінійці продукції є інші засоби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *