Рекомендовано ветеринарними лікарями в якості комплексного підходу в терапії і в лікуванні.

Цей бренд іспанської косметики PSH Health care створений для дбайливого догляду за шерстю і шкірою, якщо хатній улюбленець має певні дерматологічні проблеми або алергічні захворювання.

Ця профілактична, професійна лінія по догляду може використовуватись грумерами в салонах, якщо тварина має певні шкіряні проблеми і є показання до застосування спеціальних засобів. Може призначатись ветеринарними лікарями для призначення своїм пацієнтам на прийомі в якості комплексного підходу в терапії і в лікуванні.

Бажано використовувати власникам тваринок засобів для догляду за вушками, лапками, очима, захист від сонячних променів шерсті ваших улюбленців.

Власники ветеринарних клінік мають можливість придбати цю лінію косметики за спеціальною ціною, яка меньше від роздрібної, якщо є ліцензія на ветеринарну практику і відкриті необхідні види діяльності.

Профілактика

Продукти цієї лінійки розроблені спеціально для ветеринарів та ветклінік. Профілактична серія надає комплексний догляд за вашим улюбленцем. Лінійка містить кондиціонер та шампунь для собак із дерматитом, алергією і гіперкератозом та лікувальні лосьйони для лапок, носу, очей та вух. Засоби універсальні. Підійдуть для собак із будь-яким типом та довжиною шерсті.

Продукти містять такі активні компоненти як:

  • пантенол
  • пробіотики
  • біотин
  • ніацинамід
  • цинк
  • магній

Усе це допомагає знизити подразнення, прибрати зуд і зволожити шкіру собаки та покращити ріст шерсті.