Права споживача при купівлі товару через інтернет-магазин регулюються статтею 13 Закону України «Про захист прав споживачів». Якщо ви споживач, вам не потрібно реєструватися, якщо ви не хочете поставити запитання чи залишити відгук. Для пошуку товару виберіть відпоідний розділ категорії. У нас є 3 лінії продуктів, які задовольняють усі потреби по догляду.

ЯКЩО ВИ СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ У СФЕРІ ДОГЛЯДУ ЗА ТВАРИНАМИ (ГРУМЕР, ВЕТЕРИНАР, ВЛАСНИК РОЗПЛІДНИКА, ТОЩО)

Щоб купувати за професійним тарифом, вам потрібно зв’язатися з нами, підписати договір про співпрацю. Ви отримаєте всю необхідну інформацію.

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

Після підтвердження та отримання платежу замовлення час доставки становитиме приблизно 72 години. У разі відсутності на складі замовлення буде доставлено якомога швидше, у святковий місяць терміни доставки можуть значно відрізнятися.

ПОВЕРНЕННЯ

Якщо при отриманні замовлення ви виявите, що посилка має пошкодження або дефекти, вкажіть у накладній, що ви отримали її в поганому стані. Якщо поломка очевидна, ви можете відмовитися від відправлення. Якщо будь-який із продуктів надійшов пошкодженим, будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми подбаємо про його заміну негайно, без додаткових витрат для вас.

Максимальний термін для пред’явлення претензій – 5 днів з моменту доставки. Ми не відшкодовуємо поштові витрати у разі затримки або недоставки через кур’єрську компанію чи поштове відділення.

Юридичне попередження

Ми не можемо нести жодної відповідальності за неправильне, неналежне чи незаконне використання інформації, яка з’являється на веб-сайті psh.in.ua. Згідно чинного законодавства ми не несемо жодної відповідальності за відсутність достовірності, цілісності, оновлення та точності даних або інформації, що містяться на інтернет-сторінках сайту. Зміст та інформація не зобов’язують ФОП Шовгенюк Ю.В. і не є будь-якими думками, порадами чи юридичними консультаціями, оскільки це лише послуга, яка пропонується в інформаційних та інформаційних цілях.

Інтернет-сторінка може містити посилання на сторонні сторінки, які ми не можемо контролювати. Таким чином, ФОП Шовгенюк Ю.В. та її партнери не може нести відповідальність за вміст, який може з’являтися на сторінках третіх осіб.

Тексти, зображення, звуки, анімація, програмне забезпечення та решта вмісту цього веб-сайту є виключною власністю імпортера товарів ФОП Шовгенюк Ю.В. та/або компанії-виробника FONTENAS SL, або її ліцензіарів. Будь-який акт передачі, розповсюдження, передачі, відтворення, зберігання або повного або часткового публічного повідомлення повинен мати згоду.

Так само, щоб отримати доступ до деяких товарів чи які пропонуються через веб-сайт, ви повинні надати деякі особисті дані. Відповідно до вимог законодавства, повідомляємо вас, що після заповнення форм ваші персональні дані будуть включені та оброблені у файлах, щоб мати можливість надавати послуги та пропонувати наші товари/послуги, а також інформувати вас.