PSH Professional – цей бренд іспанської косметики був розроблений спеціально для людей які професійно займаються послугами по догляду за хатніми улюбленцями. Косметичні засоби розроблені для собак, котів та коней. Лінійка косметики цього бренду рекомендується для використанння в грумер салонах, ветеринарних клініках, розплідниках.

PSH Professional

Вся косметика цього бренду виготовляється у вигляді концентратів. Спеціально підібрані формули дозволяють для любої породи собак підібрати необхідний шампунь, маску, кондиціонер. Придбати косметику цієї лінії Ви можете двома способами: 1. Замовити в інтернет магазині по роздрібній вартості. 2. Замовити по зниженій вартості (приблизно на 10-30% нижче), в тому випадку, якщо ви відповідаєте певним професійним вимогам:

  • Ви є суб’єктом господарювання (ФОП чи юридична особа) з видами діяльності пов’язаними з послугами для хатніх улюбленців чи продажами зоотоварів – тобто Ви професіонал в галузі догляду за тваринами (грумер салон, зоомагазин, ветеринарна клініка, ветаптека, розплідник, тощо).
  • Ви налаштовані на довготривалу співпрацю (від одного року) на основі договірних відносин з офіційним дистриб’ютором. Для співпраці, будь-ласка, напишіть нам на зручним для Вас способом, або зателефонуйте.

Написати Viber, Telegram, WhatsApp, FB Messenger

Професійна лінійка не рекомендується для домашнього користування звичайними власниками тварин без спеціальної підготовки і знань. Неправильна вибрана концентрація  або неправильно підібрана комбінація косметики  може вплинути на стан шерсті і невиправдати очікування власника!

КОНЦЕНТРОВАНІ ПРОФЕСІЙНІ ПРОДУКТИ

Лінійка продуктів для домашніх тварин тільки для професійного використання.

Задоволені та здорові пухнасті клієнти — це головне завдання для грумера. 

Забезпечити блискучу шерсть та зволожену шкіру тваринам зможе натуральна професійна косметика для собак.

Бренд PSH створює шампуні та кондиціонери лише з природніх компонентів. Ніяких парабенів, штучних барвників та силіконів. Іспанська компанія розробляє дієві формули вже понад 60 років.

Кожен продукт створюють кваліфіковані ветеринари, грумери та фармацевти. Безпечність та якість косметики для тварин від PSH підтверджують європейські сертифікати.

Професійна

Серія розроблена спеціально для професійних грумерів та салонів. Лінійка містить бальзами, лосьйони і шампуні для собак різних порід. Під час створення продуктів фахівці враховували тип шерсті та її забарвлення.

Концентровані формули дають можливість швидко досягти потрібного ефекту:

  • додати шерсті блиску
  • зробити її гладкою
  • покращити колір

Ви зможете швидко підготувати песика до виставки.

Професійні шампуні забезпечують глибоке очищення. Уже після першого купання шерсть собаки буде чистою, тож повторювати процедуру не доведеться.

Усі засоби сприяють простому розчісуванню тваринки та запобігають виникненню вузлів та колтунів. А це значить, що для догляду за однією твариною знадобиться значно менше часу.

Засоби PSH мають оптимальне співвідношення ціни та якості.

Через те, що кожен продукт містить концентровану формулу, вони економно використовуються. Тож обсягу 5 л вам вистачить на досить тривалий час.