Шановні покупці, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» наша компанія здійснює повернення та обмін товару належної якості протягом 14 днів з моменту його покупки при дотриманні певних умов. Обміну та поверненню не підлягають товари з переліку, затвердженого постановою КМУ від 19.03.94 р № 172.

Обмін і повернення товару належної якості.

Ви можете обміняти товар належної якості на аналогічний або повернути його в магазин з подальшим відшкодуванням коштів. Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, при дотриманні наступних умов:

  • товар не був у вжитку;
  • збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики;
  • є товарний або касовий чек, інший документ, що підтверджує оплату зазначеного товару.

Відсутність у Вас касового чека або іншого документа, що підтверджує оплату, не позбавляє Вас можливості обміняти або повернути товар. У разі відмови покупця від товару належної якості, вартість доставки та зворотного відправлення оплачується за домовленістю.

Умови повернення товару неналежної якості

Відповідно до вимог статті 8 (частина 14) Закону України “Про захист прав споживачів”, у разі виникнення сумнівів в якості купленого товару, він може бути підданий спеціалізованій експертизі (експертизу проводить споживач). Обмін товару або повернення грошових коштів в такому випадку здійснюється лише за результатами експертизи.

У разі виникнення проблем з товаром, необхідно виконати наступні дії:

  • зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом згідно розділу Контакти (https://psh.in.ua/contact-us, або https://clx.by/grooming);
  • напишіть нам, вказавши в темі листа «Повернення товару», і сформулюйте проблему.

Задати питання по поверненню/обміну товару в інтернет-магазині psh.in.ua та з інших питань можна по телефону: +38 097 008 74 04 або написати на email: midvapro@gmail.com