Прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця: Шовгенюк Юлія Вікторівна (ексклюзивний дистриб’ютор брендів PSH косметики, компанія-виробник: FONTENAS SL, NIF/CIF B46833935, адреса: Іslas Сanarias, 29, Paterna, Іспанія).

Дата реєстрації 11.12.2018р., номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 2 080 000 0000 006381.

Реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичної особи – підприємця: 3271405806.

Місце реєстрації та місце провадження: Запорізька обл., Василівський р-н, с. Балки, вул. 268 Стрілецького полку, буд. 51. Адреса офісу-складу: м. Запоріжжя, вул. Комарова, буд. 1, прим. 58.

Адреса електронної пошти: midvapro@gmail.com, адреса Інтернет-магазину: psh.in.ua.

Інформація про вартість, умови оплати та порядок доставки товару:

Вартість товарів зазначена у картці товару у відповідному розділі “Звичайна ціна (₴)” в національній валюті гривні. Ціни товарів на сайті зазначені з урахуванням ПДВ. Також у відповідних розділах сайту зазначені: основні характеристики товару: детальний опис цсіх характеристик та якостей, склад, фотознімки, правила використання, склад, бренд, об’єм, характеристики та інші атрибути та інформація про продукцію, яка необхідна та забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору покупцем. Вартість доставки розраховуються за тарифами перевізників (доставка замовлень здійснюється компаніями перевізниками: “Нова пошта” та “Укрпошта”).

Умови оплати:
– Приват24, термінал ПриватБанку (Оплатити замовлення можна через Приват24 за допомогою форми на сайті, або в терміналі самообслуговування ПриватБанку).
– Monobank, iBox (Оплатити замовлення можна через додаток Монобанку або в терміналі самообслуговування iBox (лише на карту Монобанку).
– При отримані (Оплата при отриманні можлива у відділенні «Нової пошти». Замовлення на суму до 2000 грн. відправляються за умови передоплати 100 грн., понад 2000 грн. – 200 грн., понад 5000 грн. – 500 грн. Передоплата не повертається, крім випадків пошкодження товару, що було виявлено у відділенні Нової пошти при отриманні. Вартість послуг грошового переказу “Нової пошти”/”Укрпошти” сплачується покупцем згідно тарифів перевізника як окрема послуга “Нової пошти”/”Укрпошти”, яка оплачується окремо від вартості доставки.